image

ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 2019

01. 06. 2019

"Lázně patří také dětem"

Bohatý program od 10 do 19 hod. v centru města, vystoupení umělců na dvou pódiích, řemeslný trh, speciální program pro děti, silniční vláček.

Zahájení lázeňské sezóny se v letošním roce posunulo na sobotu 1. června 2019. Jeho nosným tématem tentokrát je “LÁZNĚ PATŘÍ TAKÉ DĚTEM“. Připomínáme tím návštěvníkům, že se v Janských Lázních dlouhodobě léčí mnoho malých pacientů a pro mnohé zde byl a je druhý domov.

Jako vždy je program celodenní od 10 – 18 hodin a “to své” si tu najdou všechny věkové kategorie návštěvníků. Na velkém podiu ve 13 hodin vystoupí Ivan Mládek a jeho Banjo Band, v 15.30 hod. kapela BUTY. Podrobný program bude vyvěšen ke stažení zde na webových stránkách lázní i na facebooku Janske Lazne SPA.

Opět bude jezdit kyvadlová doprava z Trutnova zdarma, mezi stanovištěmi Vesna a kolonáda Vás zdarma přepraví silniční vláček.

 

Vzhledem k uzavřené příjezdové komunikaci ze Svobody nad Úpou z důvodu výměny parovodu za horkovod společností ČEZ Teplárenská, doporučujeme automobily zanechat na centrálním parkovišti u lanovky Černohorský Express a dolů do centra města sejít pohodlnou 5 minutovou procházkou.

 

Vstup na akci je jako vždy zdarma.

Těšíme se na Vás!