Kino

LISTOPAD 2019

Telefon a záznamník: 499 875 121 e-mail : kino@janske-lazne.cz

Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne


4. pondělí v 19:30 DOKÁŽEŠ UDRŽET TAJEMSTVÍ? USA 2019 95‘ tit.
Režie: Elise Duran Hrají: A. Daddario, T. Hoechlin, S. Mani, K. Glenn,…
Emma, hrdinka romantické komedie podle knižního bestselleru, v návalu paniky z turbulencí a alkoholu vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle. Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo. Z cizince se ovšem vyklube očekávaný Jack Harper, nový nejvyšší šéf v práci. Máloco může být strašnějšího, než jejich druhé setkání...
Vstupné 110,- do 12 let nevhodný

6. středa v 19:30 PRVNÍ AKČNÍ HRDINA ČR 2019 66‘
Režie: Jan Haluza Hrají: J. Mádl, K. Hádek, L. Haluzová, J. Vyorálek,…
Mladý filmový fanoušek zjišťuje, že se stal hlavním hrdinou akčního filmu, který navzdory jeho vůli vytváří nevyzpytatelný Režisér. Podaří se mu díky znalosti žánrových pravidel porazit zákeřné padouchy a zachránit svou životní lásku? Originální hra s postupy akčního žánru, jaká v české kinematografii nemá obdoby, je poctou tvorbě O. Lipského a V. Vorlíčka i nejslavnějším hollywoodským akčňákům.
Vstupné 100,- do 12 let nevhodný

7. čtvrtek v 18:00 SNĚŽNÝ KLUK USA 2019 97‘ dabing
Režie: Jill Culton, Todd Wilderman
Animovaný pohádkový příběh vypráví, jak dívka s exotickým jménem Yi jednoho dne objeví ve svém útočišti na střeše domu obrovskou bílou chlupatou kouli, z níž se vyklube mladý yetti, sněžný kluk. Yi a její dva kamarádi se odvážně rozhodnou doprovodit ztraceného sněžného kluka domů a odměnou jim bude napínavá cesta plná zábavy, dobrodružství a zázraků, vedoucí až na nejvyšší místo na Zemi.
Vstupné 130,- přístupný

11. pondělí v 19:30 POSLEDNÍ ARISTOKRATKA ČR 2019 110‘
Režie: Jiří Vejdělek Hrají: H. Čermák, T. Vilhelmová, Y. Stolařová, E. Balzerová,…
Život na zámku není takový med, jak by se mohlo na první pohled zdát. Rodilý Newyorčan Frank získá v restituci díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka a po více než čtyřiceti letech se chystá s dcerou Marií a temperamentní ženou Vivien na velký návrat do Čech. Jenže čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou. Nová komedie podle bestselleru E. Bočka.
Vstupné 120,- přístupný

13. středa v 19:30 BLÍŽENEC USA 2019 117‘ tit.
Režie: Ang Lee Hrají: W. Smith, M. Elizabeth Winstead, C. Owen, B. Wong,…
V mimořádném akčním sci-fi je Henry Brogan elitní nájemný zabiják, absolutní profesionál, který bez pochybností vždy stoprocentně odvede zadanou práci. Při poslední zakázce se však k němu dostaly informace, které neměl slyšet, proto se ho jeho zaměstnavatel s těžkým srdcem rozhodne nechat zlikvidovat. Koho však poslat na člověka, který je v tomhle oboru nejlepší? Ideální by byl jeho dvojník…
Vstupné 120,- do 12 let nevhodný

14. čtvrtek v 19:30 STAŘÍCI ČR, SK 2019 85‘
Režie: Martin Dušek, Ondřej Provazník Hrají: J. Schmitzer, L. Mrkvička, D. Kaprálik, M. Steinmasslová,…
Hořce úsměvné drama, volně inspirované skutečnými událostmi, vypráví, jak se dva bývalí političtí vězni ve stařeckém věku vydávají v obytném voze napříč republikou na cestu za odplatou, i kdyby to mělo být to poslední, co ještě v životě udělají. V jejich jednání je navzdory všemu nakonec přítomná jímavá, nezpochybnitelná, bolestně prožitou historií zformovaná důstojnost, která si probojovává cestu skrze neveselou štrapáci.
Vstupné 110,- do 12 let nevhodný

18. pondělí v 19:30 ABSTINENT ČR 2019 78‘
Režie: David Vigner Hrají: J. Trojan, J. Bechyňová, Š. Fridrich, V. Fridrich,…
Jak rychle se lze dostat na dno lahve i života? Jak těžké je se od něj odrazit? Devatenáctiletý Adam je pacientem protialkoholní léčebny. Ocitá se na místě, které si většina lidí spojuje se staršími, profesionálními opilci. Jenže realita je jiná. Dramatický film se zabývá citlivou duší současného mladého člověka závislého na alkoholu a otevírá komorní příběh o mládí a svobodě, o snech a realitě, o hledání a ztracenosti.
Vstupné 120,- do 12 let nevhodný

20. středa v 19:30 TENKRÁT V HOLYWOODU USA 2019 159‘ tit.
Režie: Quentin Tarantino Hrají: L. DiCaprio, B. Pitt, M. Robbie, Al Pacino,…
Devátým filmem, v němž se televizní herec a jeho dlouholetý kaskadér rozhodnou prosadit u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles, se kultovní režisér Quentin Tarantino klaní kinematografii 60. let minulého století, vzpomíná na své dětství a připomíná též konec bezstarostného "léta lásky" květinového hnutí hippies.
Vstupné 100,- do 15 let nepřístupný

21. čtvrtek v 18:00 ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO USA 2019 118‘ dabing
Režie: Joachim R?nning Hrají: A. Jolie, E. Fanning, Ch.Ejiofor, S. Riley, …
Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, a mnozí doufají ve spojenectví mezi znesvářenými světy. Avšak nečekaný zvrat událostí a setkání s novými mocnými spojenci dostane Růženku a královnu černé magie Zlobu na opačné strany Velké války, která podrobí jejich rodinná pouta náročné zkoušce. Rodinný pohádkový fantasy film.
Vstupné 100,- přístupný

25. pondělí v 19:30 ŽENSKÁ NA VRCHOLU ČR, SK 2019 105‘
Režie: Lenka Kny Hrají: A. Polívková, M. Dejdar, J. Preissová, B. Polívka,…
Romantická zimní komedie, ve které svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena, odjíždí na popud své tety Ely s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhnula svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota, kde potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí.
Vstupné 120,- přístupný

27. středa v 19:30 BITVA U MIDWAY USA, Čína 2019 138´ tit.
Režie: Roland Emmerich Hrají: L. Evans, W. Harrelson, P. Wilson, E. Skrein,…
Válečný velkofilm líčí příběh příslušníků amerického námořnictva a letectva v bitvě u Midway, která znamenala zlom na pacifickém bojišti druhé světové války. Hvězdně obsazený film působivě ukáže nejen pozadí konfliktu, ale zejména bitvu samotnou, která doposud nikdy nebyla natočena tak velkolepě. Zároveň nám jednu z rozhodujících námořních bitev druhé světové války přiblíží i z pohledu japonské armádní elity.
Vstupné 120,- do 12 nevhodný

28. čtvrtek v 19:30 JOKER USA 2019 122‘ tit.
Režie: Todd Phillips Hrají: J. Phoenix, Z. Beetz, R. De Niro, M. Maron,…
Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu…
Vstupné 120,- do 15 let nepřístupný


Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE